655576_5 dukros logo-spalvotas.png

privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) apibrėžia Jūsų kaip duomenų subjekto teises ir paaiškina, kaip mes, „Penkios dukros“, UAB – toliau „Penkios dukros“, „mes“, „mus“ ir „mūsų“) renkame, tvarkome, saugome ir kur naudojame Jūsų asmens duomenis.

Privatumo politika galioja visiems fiziniams asmenims, kurie naudojasi arba ketina naudotis „Penkių dukrų“ paslaugomis, arba yra kitaip susiję su mumis ir mūsų paslaugomis. Privatumo politikos turi taip pat laikytis darbuotojai ir „Penkių dukrų“ klientų atstovai. Ši privatumo politika nėra taikoma juridinių asmenų duomenų tvarkymui.

Privatumo politika yra bendrai prieinama „Penkių dukrų“ puslapyje. Ji apibrėžia, kaip yra tvarkomi asmens duomenys, surinkti Jums naudojantis šiuo puslapiu.

Tam tikrų kategorijų asmens duomenys ir su asmens duomenų tvarkymu susiję veiksmai gali skirtis priklausomai nuo Jūsų naudojamo tinklapio arba sistemos, tačiau „Penkios dukros“ tvarko asmens duomenis tik taip, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje, ir neperžengia jos ribų.

1. DUOMENŲ VALDYTOJAS

„Penkios dukros“ yra asmens duomenų valdytojas. Detalesnę informaciją, kaip susisiekti su duomenų valdytoju, rasite kontaktų puslapyje.

2. KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME IR KOKIAIS TIKSLAIS TVARKOME

2.1. Informacija, kurią renkame automatiškai per „Penkių dukrų“ tinklapį ir elektroninius laiškus

Jums aplankant mūsų tinklapį arba gaunant mūsų laiškus, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją iš Jūsų naršyklės, naudodami slapukus ir įrankių „Google Analytics“ bei „Google Ads“ taškų žymas. Slapukų naudojimas yra apibrėžtas detaliau mūsų Slapukų politikoje

Automatiškai renkama informacija apima:

 • nekintamus identifikatorius (IP adresai, naršyklės tipas, interneto paslaugų teikėjas (ISP), persiuntėjo URL, išėjimo puslapiai, operacinė sistema, datos bei laiko žyma);
 • duomenis apie naudojimą (t. y. informacija nurodanti, kaip naudojatės mūsų svetaine);
 • Jūsų apytikrę buvimo vietą (t. y. arčiausiai esantis miestas arba miestelis);
 • serverio žurnalo duomenis (mūsų svetainės serveriuose esantis sisteminis žurnalas fiksuoja duomenis kiekvieną kartą, kai prie jų prisijungia įrenginys).

Šią informaciją naudojame duomenų analizei ir skirstymui. Tai padeda tobulinti vidinių procesų ir procedūrų veiksmingumą bei mūsų paslaugų kokybę. Šių duomenų rinkimo teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas gerinti savo siūlomas paslaugas. Teisinis pagrindas slapukų naudojimui, siekiant rinkti ir tvarkyti duomenis, yra Jūsų sutikimas.

2.2. Pakartotinė rinkodara

Mūsų tinklalapiuose naudojame „LinkedIn“ ir „Facebook“ žymas (angl. „tag“). Šie įrankiai leidžia analizuoti mūsų tinklalapių ir minėtų socialinių tinklų sąveiką. Nuasmeninti vartotojų duomenys šiose platformose gali būti panaudojami pakartotinės rinkodaros tikslais. Teisinis pagrindas šių duomenų naudojimui pakartotinės rinkodaros tikslams yra Jūsų sutikimas, kurį pareiškiate sutikdami su mūsų privatumo politika.

2.3. Santykių su klientais valdymas ir susijęs duomenų apdorojimas 

„Penkių dukrų“ veiklos vykdymui ir komunikacijai su klientais turime rinkti tam tikrus mūsų darbuotojų ir klientų atstovų asmens duomenis.

Jeigu turite darbuotojo statusą arba veikiate kaip mūsų klientui (taip pat potencialiam klientui) atstovaujantis asmuo bei palaikote bendradarbiavimą ir ryšį su mumis, mes turime teisę apdoroti Jūsų kontaktinius bei kitus duomenis, įskaitant vardą, pavardę, organizaciją, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą informaciją, kurią pateikiate komunikuodami su mumis (ir/ar informaciją, kurią gauname iš kitų šaltinių). Šiuos išvardytus duomenis naudojame įvairiems mūsų veiklos tikslams, o būtent tam, kad:

 • sudarytume pirkimo-pardavimo arba paslaugų sutartį su Jumis arba organizacija, kuriai atstovaujate;
 • palaikytume bendravimą sudarius sutartį su Jumis arba organizacija, kuriai atstovaujate;
 • pateiktume sąskaitas ir surinktume įmokas iš Jūsų arba kliento, kuriam atstovaujate. Tai apima el. laiškų ir sąskaitų siuntimą bei prašymus pateikti išsamesnę informaciją apie mokėjimus;
 • galėtume susisiekti ir tęsti tolimesnį bendradarbiavimą po pirminio kontakto per kitas platformas („live chat“ pranešimai, elektroniniai laiškai, skambučiai);
 • bendrautume su Jumis dėl mūsų paslaugų ir teiktume klientų aptarnavimo paslaugas;
 • patvirtintume finansines operacijas ir atliktume atitikties patikrinimus;
 • galėtume bendradarbiauti su valdžios ir vyriausybinėmis institucijomis, teismais ir reguliavimo tarnybomis remdamiesi mūsų teisiniais įsipareigojimais pagal taikomus įstatymus, kurie apima asmens duomenų apdorojimą ir atskleidimą, jeigu to reikalaujama;
 • apsaugotume asmeninį turtą ir užtikrintume saugumą, pasinaudotume teisių gynimo priemonėmis, kurios mums prieinamos, ir sumažintume nuostolius;
 • pasidalintume Jūsų žinučių turiniu su mūsų klientų aptarnavimo specialistais ir užtikrintume aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, padėtume „Penkių dukrų“ atstovams mokytis ir tobulėti ir bendrai pagerintume Jums teikiamą aptarnavimą.

Mes galime rinkti Jūsų asmeninę informaciją (pvz., vardą, pavardę, el. paštą, pranešimus) iš viešai prieinamų šaltinių ir apjungti šią informaciją su jau turimais Jūsų pateiktais asmens duomenimis, kad praplėstume Jūsų vartotojo profilį pardavimų ir rinkodaros tikslais.

Priklausomai nuo veiksmų, kurių imamės, Jūsų asmens duomenų tvarkymas grindžiamas šiais teisiniais pagrindais:

 • duomenų tvarkymas yra būtinas vykdant sutartį arba įgyvendinant tam tikrus veiksmus prieš sutarties sudarymą;
 • duomenų tvarkymas yra būtinas vykdant teisinį įsipareigojimą, kuris nustatomas mums kaip duomenų valdytojui;
 • duomenų tvarkymas yra būtinas dėl teisėtų interesų, kurių siekiame mes ar trečioji šalis (šalys). Dažniausiai tvarkome asmens duomenis remdamiesi tokiais teisėtais interesais kaip mūsų paslaugų tobulinimas, palaikymas, vystymas, rinkodaros veiklų įgyvendinimas;
 • duomduomenų tvarkymas yra galimas, kai duodate savo sutikimą.

2.4. Paslaugų teikimas

Kai naudojatės mūsų paslaugomis, Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Jūsų darbdavys ar kitas subjektas, kuris naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis. Tokiais atvejais mes veikiame kaip duomenų tvarkytojas remdamiesi paslaugų teikimo sutarties, kurią sudarėme su klientu, duomenų tvarkymo dalimi.

Mes renkame anksčiau minėtus asmens duomenis, kad Jūs galėtumėte pilnai pasinaudoti „Penkių dukrų“ paslaugomis. Mes taip pat pasiliekame teisę naudoti asmens duomenis atliekant analizes, įgyvendinant patobulinimus, priimant verslo sprendimus, teikiant Jums paslaugos palaikymą ir užtikrinant paslaugos stabilumą.

Teisiniai pagrindai, kuriais vadovaujamės, kad galėtume pasiekti anksčiau minėtus tikslus, yra būtinumas vykdyti sutartį (siekiant užtikrinti mūsų paslaugų prieinamumą ir funkcionalumą) bei mūsų teisėti interesai tobulinti savo paslaugas (atliekant produktų ir paslaugų naudojimo analizes).

3. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ DUOMENIS?

3.1. Duomenų analizė

„Penkios dukros“ naudojasi trečiųjų šalių svetainės analizės paslaugomis, tokiomis kaip „Google Analytics“. Šie analitikos įrankiai gali rinkti duomenis apie Jūsų veiksmus mūsų tinklapiuose, tokiu būdu padedami mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų tinklapiais, ir pagerinti tinklapių naudojimo patirtį. „Google Analytics“ įrankis gali fiksuoti pelės paspaudimus, pajudinimus ir slinkimą, kitus veiksmus, kuriuos savanoriškai atliekate mūsų tinklapiuose. Daugiau apie „Google“ sistemų renkamus duomenis galite sužinoti čia. Jūs turite teisę atsisakyti „Google Analytics“ sekimo, įdiegdami papildomą „Google“ įrankį į savo naršyklę.

Mūsų tinklalapiuose naudojame „LinkedIn“ ir „Facebook“ žymas (angl. „tag“). Šie įrankiai leidžia analizuoti mūsų tinklalapių ir minėtų socialinių tinklų sąveiką.

Šios sistemos leidžia analizuoti veiksmus, kuriuos savanoriškai atliekate mūsų tinklapiuose, bei agreguoti duomenis iš skirtingų, šioje privatumo politikoje minimų duomenų analizės ir komunikacijos įrankių vienoje platformoje.

3.2. Subrangovai

„Penkios dukros“ gali pateikti Jūsų asmens duomenis partneriams, jeigu partneriams yra suteikti „Penkių dukrų“ įgaliojimai teikti paslaugas.

Mes taip pat galime atskleisti Jūsų duomenis tokiems specialistams, kaip auditoriai, advokatai, finansų konsultantai ir kiti paslaugų teikėjai.

3.3. Verslo sandoriai

Jeigu mes dalyvaujame įsigijimo arba pirkimo verslo sandoryje arba esame kitaip susiję su šiuo sandoriu, Jūsų duomenys gali būti perduoti kitoms institucijoms dalyvaujančioms šiame sandoryje, įskaitant pardavėjus, pirkėjus, kitus investuotojus bei su sandoriu susijusius konsultantus.

3.4. Teisinės priežastys

Tenkindami teisinį prašymą, kai to reikalaujama pagal įstatymus, mes galime atskleisti asmens duomenis valdžios institucijoms, teismams, teisės pareigūnams, valstybės valdžios subjektams, teisėsaugos institucijoms ir kt.

4. KIEK LAIKO SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Mes saugome asmens duomenis turėdami tam teisėtą verslo arba teisinę būtinybę. Mūsų saugojimo terminai priklauso nuo duomenų kategorijos. Nustatant saugojimo terminus vadovaujamasi šiais kriterijais:

 • kiek laiko trunka verslo santykiai su Jumis (pavyzdžiui, kol naudojatės mūsų paslaugomis);
 • ar turime teisinį įsipareigojimą saugoti duomenis (pavyzdžiui, kai kurie įstatymai įpareigoja mus saugoti įrašus apie bendrus sandorius tam tikrą laikotarpį, kol galime juos ištrinti).

Kai kurios duomenų kategorijos turi iš anksto nustatytą saugojimo laikotarpį:

 • duomenys, surinkti per svetainės analizės įrankius, yra saugomi iki 26 mėnesių;
 • slapukai paprastai galioja iki 24 mėnesių (Jūs galite juos panaikinti bet kuriuo metu);
 • galime laikyti Kliento duomenis, susijusius su mūsų paslaugos naudojimu, iki 12 mėnesių. Kai kuriais atvejais asmens duomenys gali būti saugomi ilgesnį laikotarpį, jeigu tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų arba trečiųjų šalių teisėtus interesus, pvz., kai kyla teisinis ginčas.
5. JŪSŲ TEISĖS

Jūs kaip duomenų subjektas turite teisę:

 • pasiteirauti, ar mes tvarkome tam tikrus Jūsų asmens duomenis, sužinoti, kokius duomenis tvarkome, ir gauti prie jų prieigą;
 • reikalauti ištaisyti ar papildyti, patikslinti neteisingus, netikslius arba neišsamius Jūsų asmens duomenis;
 • reikalauti ištrinti Jūsų asmens duomenis, jeigu jie daugiau nereikalingi tikslams, kuriems buvo surinkti, arba Jūs naudojatės savo teise neduoti sutikimo asmens duomenų tvarkymui;
 • nesutikti su asmens duomenų tvarkymu, kai mes vadovaujamės savo (ar trečiosios šalies) teisėtu interesu ir tam tikros aplinkybės skatina Jus atsisakyti Jūsų duomenų tvarkymo. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais;
 • atšaukti savo duotą sutikimą;
 • prašyti mūsų apriboti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymą (pavyzdžiui, jeigu Jūs norite juos ištaisyti/papildyti asmens duomenis arba patikrinti Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumą);
 • reikalauti Jūsų duomenų perkėlimo kitai šaliai tam tikru formatu, jeigu tai įmanoma;
 • pateikti skundą duomenų priežiūros tarnybai. Jeigu Jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta yra Europos Sąjungos ribose ir manote, kad Jūsų privatumo teisės buvo pažeistos, galite pateikti skundą Jūsų šalies duomenų apsaugos tarnybai.

Duomenų apsaugos institucijų sąrašą ir kontaktinę informaciją galite rasti čia.

6. KAIP KEIČIAMA ŠI PRIVATUMO POLITIKA?

Mes nuolat peržiūrime šią Privatumo politiką. Visi pakeitimai yra skelbiami šioje svetainėje. Jūs turite susipažinti su visais pakeitimais.

7. MŪSŲ KONTAKTAI

Jeigu turite su privatumu susijusių klausimų, skundų arba problemų, galite susisiekti su mumis, parašydami laišką į rezervacijos@penkiosdukros.lt. Pateikdami užklausą, nepamirškite patvirtinti savo asmens tapatybės ir aprašykite savo klausimą/problemą detaliau.

Jūs taip pat galite su mumis susisekti parašydami laišką šiuo adresu:

„Penkios dukros“, UAB, Vilniškių k. 8A, Vilniškės, LT-15100 Vilniaus r.