logo.svg

STILINGA IR INOVATYVI KONFERENCIJŲ SALĖ

„Penkios dukros“ tai šiuolaikiška, gamtos apsupta erdvė dinamiškiems verslo renginiams, tinkanti tiek mažesnėms komandoms, tiek dideliems kolektyvams. Čia rasite ne tik konferencijų salę, bet ir stilingą Europietiškos virtuvės restoraną. „Penkios dukros“ kviečia jus surengti savo įdomiausias konferencijas, linksmiausius verslo renginius ir naudingiausius mokymus.

SUSISIEKTI SU MUMIS
hero-homepage.png
homepage-2.jpg
ERDVI TERITORIJA VAIŠĖMS, PRAMOGOMS IR SPORTUI

Konferencijų ir verslo renginių erdvė „Penkios dukros“ yra įsikūrusi įspūdingos, ežeringos gamtos apsuptyje, tačiau yra nedaug nutolusi nuo sostinės.

Paslaugos
VISOS PASLAUGOS

GALERIJA

Kviečiame pažiūrėti, kaip atrodo „Penkios dukros“ konferencijų salė, restoranas, aplinkinė gamta ir lauko erdvės. Tikimės, kad šie vaizdai įkvėps jus atvykti.

Peržiūrėti VISą GALERIJą
ATSILIEPIMAI
quote

Pasakiško grožio vieta. Labai skanūs patiekalai bei puikus, aukšto lygio aptarnavimas. Viskuo likome labai patenkinti ir tikrai rekomenduojame visiems čia apsilankyti, nepasigailėsite! Patys dar ne kartą sugrįšime į šią nuostabią vietą! Ačiū Jums už puikiai praleistą laiką!

UAB ”UNILEVER Lietuva Distribucija”
Vakarienė su kviestiniais svečiais iš užsienio

Tikrai patys geriausi atsiliepimai. Nereikėjo niekuo rūpintis, viskas profesionalu ir apie viską apgalvota. Renginio dalyvių atsiliepimai patys geriausi, aukšto lygio maisto kokybė bei aptarnavimas. Ačiū už puikų bendradarbiavimą.

UAB ”ERGOLAIN”
įmonės šventinis renginys, konferencija su vakarine dalimi

„Penkios dukros“ yra VAU vieta. Svečius pasitinka danieliai. Didelėje parkavimo aikštelėje visada galima rasti vietos automobiliui. Pagrindinis pastatas – erdvus, šviesus, modernus. Apgalvotos visos smulkmenos – vienas malonumas dirbti. Maistas taip pat įspūdingas.

TMD Partners CEO, Deividas Rafanavičius
Mokymų konferencija
icon
icon
icon
background
KONTAKTINĖ FORMA

Jei planuojate išskirtinį renginį, susisiekite ir patikėkite jį mums. Užtikriname, kad liksite sužavėti ir patenkinti.