655576_5 dukros logo-spalvotas.png

JŪSŲ YPATINGOMS ŠVENTĖMS

Sodyba „Penkios dukros“ yra tobula vieta švęsti vestuves ar kitas Jūsų ypatingas ir išskirtines šventes.

 

Sodyba gali pasiūlyti dvi skirtingo dydžio pokyliams pritaikytas sales. 

 

Mažoji salė, puikiai tiks jaukiai šeimos šventei. Pro jos langus atsiveria nuostabus vaizdas į mišką ir vandens telkinius. Šioje salėje yra įrengta ir nedidelė scena, jūsų nepakartojamoms vestuvių ceremonijoms rengti.

 

Didžioji sodybos restorano salė yra erdvi, išskirtinio ir modernaus dizaino, joje laisvai telpa daugiau nei 200 asm. Restorano salę puošia didinga gyvų gėlių ir indiško marmuro siena su miniatiūriniais fontanėliais, kuri ypatingo žavesio ir prabangos suteiks kiekvienai šventei.

SUSISIEKTI SU MUMIS
hero-homepage.png
Group 99 (1)-min.png
STILINGA IR INOVATYVI KONFERENCIJŲ SALĖ

“Penkios dukros” tai šiuolaikiška, gamtos apsupta erdvė dinamiškiems verslo renginiams, tinkanti tiek mažesnėms komandoms, tiek dideliems kolektyvams. Čia rasite ne tik konferencijų salę, bet ir stilingą Europietiškos virtuvės restoraną. “Penkios dukros” kviečia jus surengti savo įdomiausias konferencijas, linksmiausius verslo renginius ir naudingiausius mokymus.

ERDVI TERITORIJA VAIŠĖMS, PRAMOGOMS IR SPORTUI

Konferencijų ir verslo renginių erdvė „Penkios dukros“ yra įsikūrusi įspūdingos, ežeringos gamtos apsuptyje, tačiau yra nedaug nutolusi nuo sostinės.

SUSISIEKTI SU MUMIS
Penkios-Dukros-Drono-2.jpg
Paslaugos
VISOS PASLAUGOS

GALERIJA

Kviečiame pažiūrėti, kaip atrodo „Penkios dukros“ konferencijų salė, restoranas, aplinkinė gamta ir lauko erdvės. Tikimės, kad šie vaizdai įkvėps jus atvykti.

Peržiūrėti VISą GALERIJą
ATSILIEPIMAI
quote

Pasakiško grožio vieta. Labai skanūs patiekalai bei puikus, aukšto lygio aptarnavimas. Viskuo likome labai patenkinti ir tikrai rekomenduojame visiems čia apsilankyti, nepasigailėsite! Patys dar ne kartą sugrįšime į šią nuostabią vietą! Ačiū Jums už puikiai praleistą laiką!

UAB ”UNILEVER Lietuva Distribucija”
Vakarienė su kviestiniais svečiais iš užsienio

Tikrai patys geriausi atsiliepimai. Nereikėjo niekuo rūpintis, viskas profesionalu ir apie viską apgalvota. Renginio dalyvių atsiliepimai patys geriausi, aukšto lygio maisto kokybė bei aptarnavimas. Ačiū už puikų bendradarbiavimą.

UAB ”ERGOLAIN”
įmonės šventinis renginys, konferencija su vakarine dalimi

„Penkios dukros“ yra VAU vieta. Svečius pasitinka danieliai. Didelėje parkavimo aikštelėje visada galima rasti vietos automobiliui. Pagrindinis pastatas – erdvus, šviesus, modernus. Apgalvotos visos smulkmenos – vienas malonumas dirbti. Maistas taip pat įspūdingas.

TMD Partners CEO, Deividas Rafanavičius
Mokymų konferencija
icon
icon
icon
background
KONTAKTINĖ FORMA

Jei planuojate išskirtinį renginį, susisiekite ir patikėkite jį mums. Užtikriname, kad liksite sužavėti ir patenkinti.